Yaşam

Exxen’de Yayınlanan Leyla ve Mecnun Ekranlara Veda Ediyor

Sevilen dizi Leyla ile Mecnun 4. periyodu ile ekran macerasında sona erdi. Dizinin senaristi Burak Aksak, sosyal medya hesabından izleyenleri üzen haberi verdi.

Exxen’de yayınlanan ve IMDB’de reytinglere göre Türkiye’nin en iyi dizisi olarak gösterilen Leyla ile Mecnun 4. sezonuyla ekranlara veda etti.

Başrollerini Ali Atay, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Osman Sonant, Köksal Engür ve Deniz Işın’ın paylaştığı Leyla ile Mecnun dizisi bir süredir Acun Ilıcalı’nın Exxen platformunda yer alıyordu.

4. bölümü ekrana gelen diziden kötü haber geldi.

Senaryosunu Burak Aksak’ın yazdığı, yönetmenliğini Onur Ünlü’nün üstlendiği Leyla ile Mecnun dizisi 4. sezonuyla final yaptı.

Vedasını sosyal medya hesabından paylaşan Burak Aksak, şu açıklamayı yaptı:

“Vedalar önemli. Bir daha aynı yolda yürüyebilir misin? Yürürsün tabii. Ama o yolda homurdanarak, sızlanarak, sızlanarak yürürsen bir yerde durmak zorundasın.”

“Yolculuğun kendisi keyifli değilse gideceğin yerin bir anlamı yok. Minnettarlığımdan çok sitemlerim var evet. Neyse artık yeni hikayelerin peşinden gitmeli, yeni karakterlerle tanışmalı. Çünkü liste uzun, hayat kısa.” “

“Mecnun Çınar’ın dediği gibi, “Bu oyunu denedim… ama bozamadım.”

“Leyla ile Mecnun’un ekran yolculuğu sona erdi. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Hoşçakalın #leylailemecnun”

eruh-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu